Angajăm Biolog specialist/principal

Spitalul „Providența” îşi măreşte echipa!

Laboratorul de analize medicale din cadrul Spitalului „Providența” angajează BIOLOG specialist/principal pentru compartimentul de microbiologie.
Condiții:
Membru OBBCSSR
Autorizație de liberă practică valabilă;
Absolvent/ă de studii superioare de specialitate
Capacitate de a se adapta unui mediu de lucru modern și dinamic, orientat către calitate și muncă în echipă;
Deschidere la dezvoltare continuă și spiritualitate.
Responsabilități:
Respectarea procedurile de lucru existente la nivelul departamentului;
Procesarea probelor biologice, validarea tehnică a rezultatelor și îndeplinirea tuturor cerințelor sistemului calității.
Ce oferim:
•    Condiții salariale bune;
•    Echipă dinamică și cu o înaltă calificare profesională și deschidere către nou;
•    Un mediu de lucru care te apreciază și îți oferă posibilitatea să te dezvolți.

CV-urile se vor depune până pe data de  21 iunie 2024
  - pe adresa de mail hr.spital@providentamedical.ro  sau
  - la sediul Spitalului din Şoseaua Nicolina nr. 115, în Triaj.

Vom contacta pentru interviu candidaţii care corespund cerinţelor de mai sus!

Etichete